Szkółka

  

Letnia Szkółka Jeżdziecka 2023

Letnia Szkółka Jeździecka 2022

Letnia Szkółka Jeździecka 2021

Oferujemy zajęcia jeździeckie metodami naturalnymi z zakresu jeździectwa rekreacyjnego.

Prowadzimy zajęcia grupowe w grupach liczących do 5 osób, 4 razy w miesiącu po 3 godziny.

Przykładamy dużą wagę do pracy naziemnej z koniem, dlatego każdy trening składa się z pracy naziemnej i pracy z siodła. 

Odpłatność miesięczna wynosi 500 zł za osobę i jest regulowana z góry na początku każdego miesiąca. Za zajęcia opuszczone bez istotnego powodu nie zwracamy pieniędzy. Można odrobić opuszczone zajęcia w innym, ustalonym wspólnie terminie w bieżącym i następnym miesiącu.

Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody. Podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych poznajemy zagadnienia związane z fizjologią i psychologią konia, realizujemy zajęcia praktyczne z konserwacji sprzętu jeździeckiego, uczymy się prawidłowej opieki stajennej nad koniem, poznajemy praktyczne zaganienia z podstaw opieki nad zdrowiem konia.

Po zakończonym cyklu ok. 10-miesięcznym uczestnicy weryfikują nabyte umiejętności podczas płatnego szkolenia JNBT Andrzeja Makacewicza. 

Obecnie funkcjonuje kilka grup: środowa, czwartkowa, piątkowa, 2 sobotnie i 2 niedzielne. Istnieje możliwość utworzenia kolejnej grupy, która może się spotykać w kolejnych dniach tygodnia przed lub po południu.

Chęć dołączenia do naszego zespołu i utworzenia kolejnej grupy należy zgłosić drogą mailową lub telefonicznie smsem (podając imię, wiek i stopień zaawansowania jeździeckiego): stajnia.jednorozec(małpka)gmail.com, 535 316 626.

Od listopada 2022 r. dostępne będą również lekcje indywidualne. 

Zapraszam,
Katarzyna

 

 

 

 

Dodaj komentarz