Letnia szkółka jeździecka 2021

W tym roku zamiast półkolonii czy planowanego obozu proponuję „Letnią szkółkę jeździecką” dla dzieci i młodzieży chcących spędzić część wolnego czasu u boku koni, poszerzając swoje umiejętności kontaktu, treningu i jazdy konnej.
Osoby, które uzyskają odpowiednią równowagę w siodle i będą sobie radziły dobrze we wszystkich chodach będą miały okazję spróbowania przygody konnej w lekkim terenie.
 
W przypadku deszczowej pogody – oprócz zajęć jeździeckich dostępne będą zajęcia z ceramiki, szkła i małych form szklanych. Nie wykluczam możliwości leniuchowania z książką na leżaku, lub wspólnego oglądania filmów.
 
Zapraszam dzieci i młodzież a przede wszystkim uczniów naszej szkółki od 6 do 60+ roku życia.
Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16:00. W piątek cykl zajęć zakończymy wieczornym ogniskiem – o ile pogoda pozwoli (do wieczora i dłużej, w zależności od cierpliwości uczestników, rodziców i opiekunów.
 
Ponieważ nie zatrudniam w tym roku instruktorów mogę zaoferować zamiast pełnego obiadu tylko pyszną zupę, drugie śniadanie dzieci muszą przynieść we własnym zakresie.
 
Planowane terminy w lipcu to: 05.07-09.07, 12-16.07.
Planowane terminy w sierpniu to:2-6.08 oraz 9-13.08.
 
Odpłatność za 5 dni po 8 godzin to 700 zł od osoby.
 
Proszę o informację, czy będą osoby zainteresowane uczestnictwem.
Pozdrawiam,
Katarzyna