Letnia Szkółka Jeździecka 26.06-30.06.2023 r

Zapraszam na zajęcia Letniej Szkółki Jeździeckiej organizowane dla Dzieci, które chcą dowiedzieć się więcej o koniach oraz metodach treningu i pracy z nimi.

W ciągu pięciu dni uczymy się prowadzenia konia, czyszczenia, siodłania, podstaw treningu naziemnego i podstaw jazdy konnej. Zajęcia są przeplatane grami i zabawami. Odbędzie się także  krótki kurs survivalu, a w jego ramach  czytanie i orientowanie mapy, rozpalanie ogniska, orientacja w terenie, budowanie schronienia i podstawy 1-szej pomocy. Dla chętnych oferujemy też zajęcia artystyczne z gliny lub ze szkła. W ubiegłym roku dzieci wykonały własnoręcznie szklane mydelniczki (zapraszam do fotorelacji z 2022 r. www.jednorozec.eu/wp/letnia-szkolka-jezdziecka-i-turnus-relacja

Dzieci, przy okazji zabawy, uczą się wykonywania podstawowych obowiązków domowych i jeździeckich. Wspólnie przygotowujemy śniadania, myjemy naczynia, sprzątamy siodlarnię i maneż po pracy z końmi.

W ramach zajęć oferujemy opiekę dwóch dorosłych opiekunów, dostępność koni, dwa posiłki dziennie: drugie śniadanie oraz jednodaniowy obiad i owoce na deser. Napoje podajemy bez ograniczeń – w tym naszą „słynną” lemoniadę z cytryną i miętą.

Grupa uczestników liczy maksymalnie 12 osób.
Zapraszamy jedną wolontariuszkę lub jednego wolontariusza.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego stajnia.jednorozec@gmail.com,  535316626.

Fotoreportaż z ubiegłorocznych zajęć można obejrzeć na stronie http://www.jednorozec.eu/wp/letnia-szkolka-jezdziecka-i-turnus-relacja/

Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy kochają konie i chcą je lepiej rozumieć.
Katarzyna
Stajnia Koni Uratowanych „Jednorożec” w Czapielsku